About RandomchatChat rulet internet üzerinden dünyanın en iyi arkadaslık siteleri ile kullanıcılara sunarak güvenli ve rahat bir yere rastgele kam sanayi getiriyor. Ruletchat.net içerik etrafında kalmadan web kamerası paylaşım teknolojileri zevk için yeni bir yol aramaya adamış kişilik bir ekip tarafından inşa edilmiştir. Çıplaklık konusunda katı kurallara, küfürlü davranış ve basit ama kesin kurallar bir dizi yasağı hızlı yöneticiler ile Chatrulet internet üzerinde en iyi rastgele chat sitesini sunmaktadır.

Chat rulet hep günlük kullanıcıların binlerce rastgele rulet chat siteleri gibi olmamıştır; İlk başta sadece bir fikirdi. Bu fikir, büyük ve yıldızlar için amaçlayan hayal genç birey geldi. Fikir şekil almaya başladı, daha fazla üye Yakında tüm site çalışır uzmanlardan oluşan bir ekip olarak https://ruletchat.net ekibine katılmadan başladı.
Kullanıcılarımız, bizim en iyi arkadaşlarımızdır

TR'de bulunan varlık ile dünyanın her yerinden gelen insanların oluşuyordu. Yazarlar, programcılar, tasarımcılar, yöneticiler sağlam bir ekip ve daha fazla sanal dünya ile kavuştu. Chat rulet zaten kurulmuş sektöründe nispeten yeni bir rastgelechat sitesi olan 2016 yılı Mayıs ayında World Wide Web üzerinde ilk gün gördüm, o kırmaya ve bir ölçüde ziyaret edilen web sitesi haline zordu. Chat rulet farklı çünkü takım chatrandom, omegle ve orijinal chatroulette gibi liderler tarafından cesareti alamadım.
 
Emeğimizin tarihçesi

Chat rulet webcam siteleri olduğundan, çoğu ile rekabet edemeyeceğini sunmak için bir şey vardı; güvenli bir sohbet ortamı. Ruletchat.net Vizyonu, benzersiz bir fikirdi gerçek oldu, aylarca amacımız günlük ziyaretçi binlerce kişiye ulaşmak için olmuştu, ama biz bu amacına ulaşmış zaman yeni hedefleri ile gelmek zorunda kaldı. Ekibimiz başarı güncel durumuna da durdurduklarını değil, ileri hareket planlıyor. kahve taze bir pot ve "vizyon oluşturma" bir gece ile Skype konferans etrafında oturdu olarak vizyonumuz bizim tüm ekip tarafından yaratıldı.
 
Geleceğe yönelik planlar ve fikirler
      


Biz başarımızın bir araya getirerek insanların bize olan gerçek fikrinin neden olmadığı keşfedildi, ama onun yerine biz çünkü bizim güvenli ortamın başarı elde etti. Kullanıcılarımız çıplak erkek ya da kaba kullanıcılara göz atmak zorunda kalmadan cam üzerinde yeni yabancılarla tanışmak gerçeğini takdir ediyorum. Böylece, yeni hedefler, biz ayarlayın.
 
Bizim asıl amacımız

Chat rulet için vizyonumuz internet üzerinden sohbet etmek en güvenli yer dünyayı sağlamaktır. Biz 18 yaşından küçük çocuklar çıplaklık veya yetişkin davranışları ile uğraşmak zorunda kalmadan sohbet edebileceğiniz bir yer istiyorum. Biz yetişkinler nedeniyle benzer ilgi alanlarına ziyade cinsel çekim diğer yetişkinlerin karşılayacak bir platform istiyorum. Şuanda güvenli rastgele kam sitesi sunmak istiyoruz.